گلدیران

پکیج گلدیران: بررسی مدلها،ابعاد و قیمت پکیج گلدیران؛همه چیز درباره پکیج گلدیران(GOLDIRAN)

پکیج گلدیران: در این مقاله به بررسی مدلهای مختلف پکیج گلدیران؛ ابعاد پکیج گلدیران و قیمت پکیج گلدیران در مدلهای مختلف آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

شرکت گلدیران

شرکت گلدیران نماینده رسمی محصولات ال جی می باشد که در ایران برای همه شناخته شده میباشد. این برند در دهه ۸۰ توانست با تولید پکیج های دیواری و استفاده از تکنولوژی و قطعات اروپایی در آن خود را به مردم شناخته و محصولات خود را به بازار عرضه کند.

کیفیت خوبی که محصولات این برند دارد باعث طرفداری بسیاری از مشتریان از این محصول شده و توانسته است در این مورد قابلیت خوبی داشته باشد.

شرکت گلدیران

مدلها و محصولات پکیج گلدیران

از مدلهای پکیج گلدیران میتوان به دو مورد  اشاره کرد. که هرکدام از این مدلها به چند دسته تقسیم میشوند:

 • مدل پایونیر (Pioneer) گلدیران
 • پکيج ال جی گلدیران ديواری مدل پایونیر P302-F
 • پکیج ال جی گلدیران ديواری مدل پایونیر P262-F
 • مدل پرستیژ (Prestige) گلدیران
 • پکیج دیواری 24000 گلدیران پرستیژ
 • پکیج مکس الیت گلدیران
پکیج گلدیران

پکیج گلدیران ساخت کدام کشور میباشد؟

محصولات گلدیران توسط شرکت گلدیران که نماینده رسمی برند ال جی میباشد تولید شده است و در آن از قطعات اروپایی و از طراحی انگلیسی استفاده شده است.

این پکیج ها در ظرفیت ها و مدل های مختلف به بازار عرضه شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

قیمت پکیج گلدیران

امروزه به علت نوسانات موجود در بازار نمیتوان قیمت واحدی برای محصولات از پیش تعیین کرد برای خرید و مطلع شدن از قیمت از نمایندگی ها میتوانید اطلاعات کافی کسب کنید.

قطعات پکیج گلدیران

اینکه قطعات یک دستگاه از کیفیت خوبی برخوردار باشد یکی از مهمترین عامل های خرید پکیج میباشد و از مهمترین فاکتورهای انتخاب پکیج میباشد.

چرا که اگر قطعات از کیفیت خوبی برخوردار نباشند مشکلات زیادی برای مصرف کننده به وجود خواهد آورد. در این مدلها قطعات با تکنولوژی اروپایی ساخته شده و در بازار عرضه میشود.

گارانتی پکيج ال جی گلدیران ديواری

پکيج ال جی داراي 2سال گارانتي و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد. به شرط اینکه تمامی مراحل نصب توسط نماینده مربوطه انجام شود.

عواملی که دستگاه را از گارانتی خارج می کند

 • در صورتی که دستگاه توسط افرادی به غیر از تکنسن های مربوطه شرکت نصب و راه اندازی شود.
 • در صورتی که تعمیر و یا تغییر در محل نصب به غیر از افراد مجاز شرکت به وجود بیاید
 • اگر محل نصب و یا مسیر دودکش توسط افراد غیر از کارشناسان شرکت انجام شود دستگاه از گارانتی خارج می شود.
 • اگر شماره سریال دستگاه مخدوش و ناخوانا شود دستگاه از گارانتی شرکت بهره ای نمیبرد.

خدمات پس از فروش گلدیران

از خدمات پس از فروش گلدیران عرضه دفترچه راهنمای فارسی برای مصرف کنندگان این پکیج ها می باشد که در هنگام خرید به مشتریان تحویل داده می‌شود.

در آن اطلاعاتی شامل نصب دستگاه و نحوه نگهداری و سرویس آن ذکر شده است مصرف کننده می‌تواند برای کسب اطلاعات بیشتر آن را مطالعه کند.

همچنین کدهای خطا یا  ارور هایی که ممکن است پکیج با آنها روبرو شود، در داخل دفترچه موجود بوده و نحوه حل کردن خطا در دفترچه ذکر شده است.

مالک دستگاه می‌تواند برخی از مشکلات دستگاه را توسط این دفتر چه حل کند. در صورتی که در این مورد اطلاعات کافی ندارید حل این خطاها را به دست افراد حرفه ای بسپارید.

نصب رایگان توسط تکنسین نصب این برند یکی دیگر از مزیت های پکیج های دیواری این برند میباشد.

علت روشن نشدن پکیج گلدیران

از مشکلات رایجی که در پکیج گلدیران به وجود می‌آید روشن نشدن پکیج است در این موارد اکثراً فشار بار پکیج باید روی یک و نیم بار تنظیم شده باشد، که در صورتی که کمتر از این مقدار باشد دستگاه روشن نمی شود.

برای بالا بردن این فشار باید به وسیله شیر پرکن که در زیر پکیج واقع شده است آن را تنظیم نمایید تا مشکل دستگاه حل شود.

علت روشن نشدن پکیج شامل دو مرحله میباشد

روشن نشدن پکیج گلدیران در بعضی مواقع با اعلام کد خطا همراه می باشد و در بعضی مواقع بدون اعلام کد خطا

در صورتیکه که خطایی را مشاهده می کنید می توانید از لینک زیر طریقه رفع این خطا را یاد بگیرید.

لیست کد خطاهای پکیج گلدیران را مشاهده کنید.

دانلود دفترچه راهنمای محصولات پکیج گلدیران

از مدلهای پکیج گلدیران بیشتر بدانیم

مشخصات کلی پکيج ديواری مدل پایونیرp302f

 • دارای فن
 • متراژ مناسب تا 200 متر
 • دارای 2 مبدل (اصلی – صفحه ای )

پکیج ال جی گلدیران ديواری مدل پایونیر P262-F

 • دارای فن
 • متراژ مناسب تا 150 متر
 • دارای 2 مبدل (اصلی – صفحه ای )

پکیج مکس الیت گلدیران

پکیج های مکس الیت در دو مدل مختلف عرضه می شود:

 • فن دار
 • بدون فن

اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات گلدیران در لینک های زیر است:

 پکيج ديواری مدل پایونیرp302f 

پکیج ديواری مدل پایونیر P262-F 

پکیج مکس الیت گلدیران 

نگهداری از پکیج

 • از نکاتی که می‌تواند در عملکرد بهتر دستگاه شما کمک کند توجه به تنظیم دمای آب مصرفی می باشد که بهترین بازه ی انتخابی برای دمای آب مصرفی ۵۰ درجه می باشد که مناسب ترین میزان گرمای آب مصرفی میباشد.
 • از دیگر مواردی که باید به ان توج داشته باشید  تنظیمات فشار بار پکیج می باشد که اگر کمتر از یک و نیم باشد ممکن است برای پکیج مشکلاتی را ایجاد کند و کدهای خطا را به شما نمایش دهد برای جلوگیری از ایجاد همچین مشکلی بهتر است بار پکیج را روی یک و نیم یعنی فشار استاندارد آن تعیین کنید.
 • توجه داشته باشید اگر فشار پکیج بالاتر برود امکان سرازیر شدن آب پکیج از شیر اطمینان وجود دارد و برای حل مشکل بهتر از فشار را کاهش دهید.
 • از دیگر مواردی که ممکن است مشکلاتی برای شما به وجود بیاورد اتصال دودکش پکیج می باشد که در این مقوله باید تمام استانداردها رعایت شود زیرا در غیر این صورت گازهای خطرناک و احتراق زا از پکیج خارج نمی شود و امنیت شما را به خطر می اندازد.
 • استفاده از یک محافظ برق برای شما ضروری است زیرا به دلیل نوسانات که وجود دارد ممکن است برای فن پکیج مشکلاتی به وجود بیاید و عملکرد دستگاه دچار اختلال شود
 • استفاده از ضد یخ برای جلوگیری از سرد شدن پکیج در فصل سرما از دیگر مراقبت‌هایی است که می‌توانید انجام دهید تا از یخ‌زدگی پکیج در روزهای سرد زمستان جلوگیری کنید.
 • سرویس سالیانه و یا دوره‌ای نیز می‌تواند به عمر مفید دستگاه شما کمک بسزایی کرده و به وجود آمدن مشکلات احتمالی مانند نوسانات شدید در آب گرم مصرفی و یا گرم نشدن آب مصرفی نیز جلوگیری کند

گلدیران نمیانده LG

ال‌جی الکترونیکس، (به انگلیسی: LG Electronics) شرکت الکترونیکی کره‌ای و چندملیتی است، که به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.

ریشه‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار بازمی‌گردد. ال‌جی الکترونیکس هم‌اکنون از شرکت‌های تابعه کمپانی ال‌جی گروپ می‌باشد و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این گروه کره‌ای به‌شمار می‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد.منبع

دکتر پکیج

دکتر پکیج : مرجع تخصصی آموزش رفع عیب پکیج دیواری و زمینی می باشد . شما نیز میتونید با نوشتن نظرات و تجربیات خود در بخش دیدگاهها ، دانش خود را به دیگران منتقل کنید. در وب سایت drpackage شما با انواع پکیج ، مدلها و کدهای خطا و روشهای رفع آنها آشنا خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!